Oferta - usługi dla stolarstwa

 

Cięcie płyt

a3

Oferujemy cięcie płyt realizowanie na wysokiej jakości pile panelowej marki Felder.  Cechą charakterystyczna wykonywanych elementów jest jakość i powtarzalność wymiarów. Pilarka wyposażona jest w dwie piły (główna i podcinająca) dzięki którym cięty materiał pozbawiony jest jakichkolwiek uszkodzeń po obu stronach. Dokładność cięcia to 0,1 mm!
Obszar roboczy maszyny to aż 4200 mm, dzięki temu oprócz usługi cięcia  płyty meblowej laminowanej, surowej, akrylowej, MDF, HDF, sklejki oraz OSB jesteśmy w stanie zaoferować również cięcie blatów o wymiarach 4200x1200mm. Dodatkowo możemy wykonywać usługę nutowania (wycinanie rowków w materiale).
W ofercie posiadamamy płyty meblowe marki: Egger, Pfleiderer, Kronospan.


Oklejanie krawędzi

a1

Wraz z usługą cięcia płyty meblowej oferujemy usługi oklejania krawędzi wykonywane na oklejarce Herbock Top 3005 F.
Posiada ona agregaty wstępnego frezowania, które wyrównują powierzchnię przed oklejaniem, dzięki czemu otrzymujemy jednakową spoinę klejową z góry i z dołu elementu, a dzięki agregatowi zarabiania naroży uzyskujemy zaokraglone naroża zarówno przy obrzeżu cienkim jak i grubym. W fazie końcowej oklejania materiał jest cyklinowany i polertowany, co pozwala na uzyskanie gładkich i eleganckich krawędzi.


Frezowanie

a2

W parku maszynowym posiadamy centrum frezująco-wiercące Felder CNC Profit H200 dzięki czemu mamy możliwość frezowania dowolnych kształtów o maksymalnych wymiarach: 3300x1280x250mm.  Problemu nie stanowią również „wjazdy” w blatach, które pozwalają połączyć blaty w kształcie litery L lub C, oraz wycięcia otworów na osadzenie zlewozmywaka czy też płyty grzewczej.


Nawiercanie formatek

Usługa ta polega na wierceniu otworów w elementach w celu samodzielnego łączenia szafek  na wkręty, kołki lub mimośrody, a we frontach meblowych na puszki zawias wraz z otworami montażowymi.


Fronty meblowe

Posiadamy w ofercie fronty meblowe lakierowne w połysku, w miacie, gładkie, frezowane o we własnych wzorach lub na indywidualne zamówienie, w pełnej palecie barw RAL i NCS.

 

Zapraszamy do współpracy.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.